Osoba z macicą zamiast kobiety, czyli jak organizacje feministyczne wymazują kobiety odcinek 1374748585858

Opublikowano przez

Wymazywanie kobiet odcinek 1374748585858, ale potem środowiska feministyczne i tak powiedzą, że tego wcale nie robią. Robią i to na bezczelna.

Na powyższym przykładzie macie dowód na wyjątkowo kreatywne WYMAZYWANE KOBIET w postaci wolnego tłumaczenia tekstu, tak żeby zamiast kobiety znalazła się tam osoba z macicą. Partner Andrei Prudente – Jay Weeldreyer powiedział: „Jeśli znasz kobietę, jeśli ją kochasz, jeśli kiedykolwiek planujesz poznać lub pokochać kobietę, lub jeśli jesteś kobietą – nie jedź na Maltę”. Dziewuchy dziewuchom przetłumaczyły to zaś na: „Jeśli masz macicę lub kochasz osobę, która ją posiada – nie jedź(cie) na Maltę”.

Słowo kobieta pojawia się w oryginalnej wypowiedzi aż 4 razy, ale Dziewuchom przez gardło jakoś przejść nie mogło. Trans aktywizm pod płaszczykiem feminizmu jest wyjątkowo przebiegły, wymazuje słowo kobieta, bo dąży do wymazania biologicznej definicji płci.

Kontekst via Guardian:

Kiedy Andrea Prudente, amerykańska fotografka, poroniła ciążę w 16 tygodniu podczas wakacji z partnerem na śródziemnomorskiej wyspie Malta, w szpitalu powiedziano jej, że nie ma szans na usunięcie płodu, bo jego serce jeszcze bije– i pomimo zagrażającego życiu ryzyka krwotoku i infekcji Prudente – lekarze ze szpitala Mater Dei nie interweniowali.

Powodem takiego zachowania lekarzy jest ostry zakaz aborcji na Malcie w każdych okolicznościach –jest to jedyny kraj UE, który ma takie prawo.

Prudente dostała „doradcę starty” , co opisała jako „wysłanie doradcy od zespołu stresu pourazowego, gdy bitwa wciąż trwa”

Dopiero szeroko nagłośniona ewakuacja medyczna lotniczą karetką pogotowia na hiszpańską wyspę Majorkę położyła kres dwutygodniowej gehennie Prudente, a ona i jej partner, Jay Weeldreyer, zaczęli opłakiwać swoją stratę.

Dopiero w Hiszpanii udało im się za pomocą technik aborcji farmakologicznej, wywołać poród, by urodzić córkę, przytulić ją i pożegnać. 

Zgodnie z prawem aborcyjnym na Malcie, które pochodzi z lat 50. XIX wieku (!), kobietom, które dokonały aborcji, grozi do trzech lat więzienia, a lekarze, którzy je wykonują, mogą zostać skazani na karę więzienia do czterech lat, a także stracić licencję lekarską.

Cały tekst o sprawie Prudente po angielsku na Guardian:
https://www.theguardian.com/global-development/2022/jun/28/if-you-love-or-are-a-woman-dont-go-to-malta-say-couple-in-abortion-drama