Sen ocenzurowany

Opublikowano przez

Miałam sen, że żyje na planecie, gdzie kobiety lubią żeby faceci robili minetke z połykiem, oczywiście podczas okresu, bo wtedy jest najmilej i można najwięcej łyknąć, a połyk traktowany był tam jak szczyt oddania, poddania i miłości wobec kobiet.  W ogóle każdy facet musiał to robić jak chciał mieć partnerkę, bo większość kobiet wolała seks oralny w ich stronę niż waginalny. Mężczyźni więc mieli niezwykle rzadko orgazmy, bo w ogóle nie były ważne, a to też dlatego, że seksuolożki w tamtym świecie, mówiły że męski orgazm nie jest istotny, jest tylko do robienia dzieci, więc od święta – wiadomo.

Chodziło głównie o przyjemność kobiet i te, robiły się mokre, a clitoris stawały im na baczność na samą myśl o przystojniaku biorącym do buzi ich krew.

Istniała tam też kategoria filmów dla kobiet, gdzie mężczyźni byli jak z ich marzeń i zawsze robili to z połykiem okresu, czasem biorąc go na klatę, a innym razem dając wysmarować sobie nim plecy.

Była tam też cała dziedzina medycyny tzw. jajoplastyka, polegająca na wybielaniu, wydłużaniu i modelowaniu w różne słodkie kształty jąder. Było to bolesne i bezsensowne, ale partnerki tego żądały, bo na filmach z połykami, właśnie takich mężczyzn widziały. Jaja wykrzywione w kwiatki, w łabędzie jak z origami albo szczyt marzeń-jaja w kształcie spirali.

W tym świecie mężczyźni zarabiali mniej niż kobiety, a na łydkach musieli nosić kosztowne żyrandole, bowiem kształt łydek mógł spowodować przemoc wobec nich. Myślicie, że faceci mogli się tam bronić, ale niestety tak nie było, biedni faceci byli bardzo słabi fizycznie, bo w szkole uczono ich głównie medytacji, w przeciwieństwie do kobiet, które chodziły na sporty walki i siłownie.

Chłopcy też nie rozwijali się zbytnio fizycznie, bo przez żyrandole noszone na łydkach od najmłodszych lat ciężko im było chodzić i deformowały im się kręgosłupy. Musieli też trzymać dietę, ponieważ mężczyznom nie przystoiło ważyć więcej niż partnerka, byli więc powykrzywiani i niedożywieni, a kobiety właśnie takich pożądały najbardziej.

Co to był w ogóle za sen budzący grozę, obudziłam się cała spocona, a z cipki poleciała mi gorąca jak lawa krew. 1 dzień okresu.  Dzień dobry. 😅❤️

Jestem w Internecie i wychodzę poza Instagrama dzięki wsparciu na Patronite. Dziękuję jeśli mnie tam wspierasz. 💘

Jeśli jeszcze tego nie robisz, a podoba Ci się to co robię tu i na Cialopozytywie, będę wdzięczna za każdego piątaka, kawę, obiad czy inne dobrodziejstwo co miesiąc. 🙏❤️